Škola létání s dronem

školení pro začínající piloty dronů

Školení pro budoucí profíky

Vyberte si z nabídky našich kurzů pro piloty dronů:

Kurz: ZÁKLADY

"Dron nemám a chci to zkusit."

Kurz: MÍRNĚ POKROČILÍ

"Chci s mým dronem létat bezpečně a zodpovědně."

Kurz: Profi

"Chci být profík."

Nemusíte mít žádné zkušenosti s létáním z dronem nebo s čímkoliv jiným. Seznámíme vás se základy létání a s pravidly. V praktické části si budete moci vyzkoušet létání s dronem v praxi. Také si vyzkoušíte samostatný vzlet a přistání a dokonce vyfotíte své první letecké snímky.

Pořídili jste si dron a nadchly vás jeho možnosti? Udivujete své přátele nádhernými fotografiemi a leteckými záběry? Pokud ano a chcete to brát trochu více vážně a zodpovědně, pak je tento kurz právě pro vás. Provedeme vás složitým světem pravidel a dostanete i pár praktických rad, které vás možná ochrání před havárií a velkými nepříjemnostmi.

Zdá se, že to myslíte fakt vážně. Chcete legálně nabízet komerční služby dronem? Chcete získat tolik znalostí, abyste mohl složit teoretické a praktické zkoušky a získal povolení k létání? Přihlašte se do tohoto kurzu!

1.150 Kč/30 minut teorie/60 minut praxe

1.150 Kč/60 minut teorie/30 minut praxe

4.250 Kč/6 hodin teorie/2 hodiny praxe

EASYmap a.s. – škola pro piloty dronů

EASYmap a.s. – škola pro piloty dronů

EASYmap a.s. – škola pro piloty dronů – Inspire 2

Vyberte si z nejbližších termínů:

Přihlašte se zde.

Provádíme školení pilotů a zájemců o létání na těchto strojích:

Phantom 3 Profesional

Jeden z nejpovedenějších typů z dílny firmy DJI. Výrobcům se podařilo podstatně vylepšit kameru a přenos obrazu a řídícího signálu mezi dronem a pilotem.

DJI Phantom 4 PRO

V současné době nejlepší ze zástupců poloprofesionální třídy. Kamera s velkým čipem dává kvalitní obraz i při horších světelných podmínkách. Letová doba je okolo 25 minut. Má i senzory, které sledují okolí a hlídají si překážky.

DJI Inspire 2

V třídě čtyřvrtulových profesionálních dronů těžko budete hledat srovnatelný stroj. V kombinaci s novou kamerou X5S a kvalitními objektivy s velkou světelností je jako stvořený pro filmařinu. Zvládne ale i mapování v lomunebo na stavbě.

Matrice M600 PRO

Nejtěžší stroj v našem letadlovém parku. Opravdový dělník určený pro průmyslové nasazení. Může být osazen různými senzory: například optickou inspekční kamerou nebo multispektrální kamerou.

ZAJÍMÁ VÁS TO? NECHTE TU NA VÁS KONTAKT A MY SE VÁM OZVEME.

Možná vás zaujmou i naše další produkty:

a